Home Місто На Житомирщині селяни заблокували вантажівку зі львівським сміттям

На Житомирщині селяни заблокували вантажівку зі львівським сміттям

129

Жителі Пулинського району Житомирщини заблокували вантажівку зі львівським сміттям та обіцяють не випустити до того часу, поки не буде прибрано 11 фур сміття, викинутого у районі 2 дні тому.

Про це заявляють самі жителі, а також нарікають, що сміття викинули їм у подарунок на «чистий четвер», хоча напередодні увесь район прибрав узбіччя та провів масштабну толоку.

Позицію людей підтримує і місцева влада.

Голова Пулинської РДА Віктор Байда зазначає: «Львів та навколишні райони організували флешмоб та передали нам естафету львівського сміття. Але ми її будемо підтримувати іншим методом. Заблокували вантажівку, яку затримала поліція, і не випустимо до тих пір, поки 11 фур сміття не заберуть назад додому. Люди налаштовані категорично. І ми їх підтримуємо».

Приблизно в ніч на 13 квітня близько 200 тонн сміття скинули на території Пулинського району, зокрема у селах Улашанівка та Червоносілка.

Походження сміття не викликає сумнівів, адже у ньому наявні товарні чеки з міста Львова та документи з найближчих районів.

Також 13 квітня поліція виявила поблизу села Улашанівка автомобіль, завантажений 20 тонами відходів. Проходять процесуальні дії, поліція допитує власника затриманого автомобіля.

Водій вантажівки зазначає, що везе сміття у Київ, але кінцевий пункт призначення назвати не може, бо йому «ще не повідомили».

Автомобіль тимчасово затриманий, а поліція звернулася з клопотанням до суду про арешт зазначеної вантажівки.

За фактом вивантаженого сміття розпочато кримінальні впровадження за статтею 239 КК України (забруднення та псування земель), інформує прес-служба ОДА.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here