Home Місто На Житомирщині спалахнув будинок із трьома дітьми в середині, яких залишили вдома...

На Житомирщині спалахнув будинок із трьома дітьми в середині, яких залишили вдома самих. ВІДЕО

284

На Житомирщині згорів будинок, в якому без дорослих перебувало троє дітей, котрі намагалися розтопити грубку. У підсумку 8-річний хлопчик рятувався з охопленої вогнем хати через вікно та кликав на допомогу, а 14-річна дівчинка винесла з будинку  свого 11-річного братика, коли на ньому уже палав весь одяг, ідеться в сюжеті ТСН.

Діти босоніж по морозу бігли до сусідів. "Я подивився, що я там нічого не погашу, бо там настільки їдучий дим був", – розповів сусід Олександ Кононенко. Він забрав обгорілого хлопчика до себе, зрізав обвуглений одяг, викликав швидку і рятувальників. Пожежники приборкували вогонь майже дві години. "Полум’ям охоплено було весь будинок", – констатував заступник начальника пожежної частини міста Радомишль Олександр Рибачок. Попри всі зусилля працівників ДСНС, споруда вигоріла майже вщент.

Обгорілого Святослава доправили у лікарню, медики визнають, що  дитина у дуже важкому стані – у хлопця обпечено до 70% тіла. "Опіки полум’ям 2-3 ступеня голови, шиї, верхніх  та нижніх  кінцівок  та тулуба. Дитина госпіталізована у реанімаційне  відділення", – розповіла заступник головного лікаря Радомишльської ЦРЛ Ганна Пиріг. Із районної лікарні постраждалого швидкою перевезли в опіковий центр Житомирської обласної лікарні.

Мама Наталія Примаченко пояснила, що дітей залишили самих ненадовго: сама вона проводжала старшого сина на військову службу, а чоловік повинен був повернутися додому в обід. Пожежа ж спалахнула близько 11:00 години, а чому – діти пояснюють плутано. Рятувальникам 14-річна дівчинка розповіла, що розпалювала пічку бензином. "Сестричка  намагалася налити бензин в грубу, і це спричинило пожежу. Бензин потрапив на тіло середнього, який получив найбільше опіків", – розповів провідний інспектор Радомишльського сектору ДСНС у Житомирській області Віталій Стеценко. Натомість мамі діти розповіли, що бензину в них не було. "Жарина випала. Звичайно, знизу відкривають піддувайло, щоб краще горіло. Вони кажуть: мамо, ми поставили табурет. Може, табурет дерев’яний і загорівся. Там невеликий коридорчик і поруч двері з двох кімнат", – каже жінка.

Багатодітна родина у люті морози залишилася без даху над головою і поки погорільці житимуть у сусідів, які їх прихистили. "Це дуже страшно для будь-якої родини – лишитися без хати в такий холод. Але ми молимо Бога, щоб із дитиною було все добре", – каже сусідка Людмила. На лікування хлопчика знадобиться багато часу і коштів, а у погорільців зараз немає не те, що грошей, а навіть одягу та взуття, бо вогонь знищив усе нажите.

Без допомоги добрих людей цій родині не впоратися з горем, тому кожен охочий може підтримати сім’ю в її горі – пожертви для цього можна направляти на картку Приватбанку 5168 7450 1144 9805, власником якої є батько дітей Олег Борисович Примаченко.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here