Home Місто На Житомирщині так прибирали кладовище, що спалили кілька сіл

На Житомирщині так прибирали кладовище, що спалили кілька сіл

На Житомирщині внаслідок загоряння трави в Овруцькому районі згоріли близько 40 будинків у кількох селах. Загорілися і ліси.

Наразі прокуратура вже розпочала розслідування у кримінальному провадженні за фактом знищення вогнем лісових масивів на території Овруцького району.

Пожежа розпочалась вчора, 16 квітня, близько 12 години, від загорання сухої трави неподалік с. Рудня та розповсюдилася й на інші села – Острови, Дівошин, Журба, Магдин та Личмани Овруцького району, знищивши близько 40 будинків.

Вогонь перекинувся на лісові насадження, унаслідок чого виникли пожежі значних лісових масивів у ДП «Словечанський лісгосп АПК», ДП «Овруцьке спеціалізоване лісове господарство, ДП «Словечанське лісове господарство» ДП «Овруцьке лісове господарство».

Пожежу наразі продовжують ліквідовувати.

З різних джерел є інформація, що пожежа розпочалася у Першотравневому. Там люди вийшли прибирати кладовище, підпалили сухе листя, а вогонь дуже швидко розповсюдився на величезні території.

Наразі встановлюється остаточна версія подій, кількість постраждалих від пожежі садиб, сума завданих збитків та площі згоряння лісових насаджень.