Home Місто На Житомирщині цьогоріч 79 людей з інвалідністю забезпечили роботою

На Житомирщині цьогоріч 79 людей з інвалідністю забезпечили роботою

141

11 грудня в Житомирському обласному центрі зайнятості відбувся круглий стіл на тему: «Підсумки роботи обласної служби зайнятості за 11 місяців 2013 року в розрізі реалізації соціальних ініціатив Президента України». У засіданні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих, директор обласного центру зайнятості Ігор Іщенко, начальник територіальної державної інспекції з питань праці у Житомирській області Світлана Возна, спеціалісти профільних відділів обласного центру зайнятості та керівники районних центрів зайнятості.

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

Виступаючи перед присутніми, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Долгих звернув увагу на те, що одним із ключових факторів впливу на ринок зайнятості населення в 2013 році у Житомирській області є реалізація нового Закону України «Про зайнятість населення».

Заступник очільника області зазначив, що на Житомирщині у 2013 році вдалося суттєво змінити ситуацію на ринку праці громадян. В регіоні забезпечено реалізацію багатьох показників і нормативів, затверджених на законодавчому рівні, а частину із них вдалося навіть перевиконати. В області успішно ведеться боротьба із тінізацією заробітної плати та впроваджуються заходи, спрямовані на легалізацію зайнятості. Окрім цього, новим напрямком роботи служб зайнятості у 2013 році стало проведення потужної інформаційної кампанії, спрямованої на розширення можливості громадян, старших 45 років, отримати ваучер на навчання. Ярослав Дмитрович також висловив сподівання, що до кінця 2013 року на Житомирщині в повному обсязі будуть здійснені виплати допомоги по безробіттю.

Начальник територіальної державної інспекції з питань праці у Житомирській області Світлана Возна зазначила, що протягом 11 місяців 2013 року в області проводилися заходи, спрямовані на дотримання законодавства про працю, зокрема, в контексті боротьби із нелегальним використанням робочої сили шляхом офіційного оформлення працівників. За її словами, цього року на Житомирщині вдалося забезпечити роботою 79 людей з інвалідністю, що дозволило нашій області зайняти перше рейтингове місце по Україні за виконанням нормативу працевлаштування цієї категорії громадян.

Усі учасники круглого столу висловили переконання, що позитивні досягнення у сфері зайнятості населення в Житомирській області збережуться і протягом наступного року, а це дозволить нашій області вирішити ряд соціально-економічних проблем та стати зразком для інших регіонів держави.LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here