Home Місто На Житомирщині у 15 населених пунктах оновили нормативну грошову оцінку землі

На Житомирщині у 15 населених пунктах оновили нормативну грошову оцінку землі

125

Землевпорядники з початку року оновили нормативну грошову оцінку (НГО) землі у 15 населених пунктах Житомирської області. Загальна площа охопленої території становить 2,42 тис. гектара. На проведення НГО використали 144,3 тис. гривень. Фінансування робіт відбувається за рахунок коштів місцевих бюджетів.

Загалом на Житомирщині налічується 1668 населених пунктів, сумарна площа яких становить 303,4 тис. гектарів. Первинна нормативна грошова оцінка земель проведена на території усіх поселень.

У землевпорядній службі Житомирщини відзначають, що оновлені дані оцінки використовуються для встановлення обґрунтованих платежів за землю: визначення земельного податку та розрахунку орендної плати. Як правило, оновлення НГО суттєво збільшує надходження до місцевих бюджетів.

За результатами проведення оцінки земель населеного пункту складається технічна документація, яка затверджується місцевою радою. Дані про НГО окремої земельної ділянки оформляються як витяг з технічної документації.

Житомирські землевпорядники в першому півріччі 2016 року запланували оновити нормативну грошову оцінку земель ще у 56 населених пунктах області. Фінансування робіт необхідне на рівні 421,31 тис. гривень.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here