Головна Місто На Житомирщині у підприємства забрали право на користування надрами

На Житомирщині у підприємства забрали право на користування надрами

130
0

Позов прокуратури Радомишльського району про припинення права ТОВ «БМ Граніт – ГП» на користування надрами Гуто-Потіївського родовища судом задоволено у повному обсязі, спеціальний дозвіл на видобування граніту скасовано.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури.

Установлено, що зазначене приватне підприємство ще сім років тому отримало спеціальний дозвіл на користування надрами для видобування граніту терміном дії 20 років.

Однак, порушуючи чинне законодавство, товариство з обмеженою відповідальністю протягом тривалого часу так і не розпочало розробку родовища, що суперечить інтересам держави та територіальної громади.

За позовом прокуратури господарським судом Житомирської області припинено право на користування надрами.

Довідково. Відповідно до ст. 24 Кодексу України «Про надра», користувачі надр зобов’язані використовувати надра відповідно до цілей, для яких їх надано, а також забезпечувати повноту геологічного вивчення, раціональне, комплексне використання та охорону надр.

Також, статтею 26 даного Кодексу визначено, що право користування надрами припиняється у разі користування надрами із застосуванням методів і способів, що негативно впливають на стан надр, а також якщо користувач без поважних причин протягом двох років не приступив до користування надрами.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here