Home Місто На Житомирщині у поліції служать 27 собак

На Житомирщині у поліції служать 27 собак

235

У Кінологічному центрі ГУНП Житомирщини працюють 14 кінологів і 27 службових собак, які застосовуються для виявлення наркотиків і вибухівки, а також пошуку людей і речей.

Саме 2 квітня кінологи разом з напарниками відзначають професійне свято.

Серед чотирилапих помічників поліцейських області найбільше німецьких вівчарок, 5 малінуа (бельгійські вівчарки) та 2 лабрадори.

У лютому цього року Кінологічний центр поліції Житомирщини поповнився 3 цуценятами службових собак.

Житомирський поліційний кінологічний центр має потужну сучасну базу, що дозволяє утримувати близько 50 службових собак та постійно відпрацьовувати з ними набуті навички.

– Вже у поточному році наші працівники здійснили понад 200 виїздів за повідомленнями про злочини і правопорушення й, фактично, у кожному третьому випадку мали позитивний результат застосування службових псів, – розповів начальник Кінологічного центру ГУНП Житомирщини Віктор Філонюк. – Службових собак використовують і для проведення профілактичних заходів, і для спеціальних пошукових. За три місяці роботи, зокрема по пошуку зброї та вибухівки, за допомогою службових собак виявлено та вилучено майже 460 боєприпасів, в основному це набої різного калібру. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here