Головна Місто На Житомирщині вибори пройшли майже спокійно

На Житомирщині вибори пройшли майже спокійно

82
0

Під час виборів Президента України на території області грубих порушень громадського порядку не зареєстровано. Правопорядок та безпеку громадян на виборчих дільницях забезпечували працівники міліції та члени громадських формувань з охорони громадського порядку.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Понад 1600 правоохоронців та ще близько 1000 членів громадських формувань і громадських активістів у ці дні несли службу на кожній виборчій дільниці, аби громадяни могли безпечно та без перешкод здійснити своє волевиявлення. Координацію їх діяльності здійснював оперативний штаб УМВС України в Житомирській області.

У день виборів 25 травня на одній з дільниць у м. Житомирі правоохоронці затримали нетверезого чоловіка, який намагався винести з приміщення бюлетень. У всіх інших районах області вибори пройшли без серйозних ексцесів.

Правоохоронці дякують усім жителям Житомирщини та громадським активістам за дотримання правопорядку під час важливого державного процесу.

 

  

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here