Головна Місто На Житомирщині виділили 7 млн. 100 тис. грн. на оздоровлення дітей

На Житомирщині виділили 7 млн. 100 тис. грн. на оздоровлення дітей

109
0

Під час засідання оперативного штабу з питань організації оздоровлення та відпочинку дітей директор виконавчої дирекції Житомирського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності Микола Дегліс розповів про те, що правління фонду прийняло рішення щодо спрямування у 2014 році 7 млн. 100 тис. грн. на оздоровлення дітей.

Завдяки цьому департамент сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації зможе безкоштовно виділити близько 1500 путівок для застрахованих осіб. Таким чином, 1 млн. 100 тис грн. будуть спрямовані на оздоровлення дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей у таборах Житомирської області. А решта коштів підуть на придбання путівок, за які застраховані особи сплачуватимуть лише 10% від повної вартості (це приблизно 200 грн.).

Про це повідомляє прес-служба облдержадміністрації.

За словами Миколи Васильовича, профспілки нашої області цього року взяли на себе всю відповідальність за організацію оздоровлення дітей, а фонд оплачує лише вартість путівки. Загалом, цей процес проходить злагоджено та системно.

Микола Дегліс звернув увагу на те, що у 2014 році на харчування дітей у стаціонарних закладах планується виділяти по 43 грн. в день. Він також навів приклади зразкових таборів, в яких створені якісні та безпечні умови для перебування дітей («Пролісок» у Бердичівському районі, санаторій «Дениші», «Чайка» в Андрушівському районі та «Супутник» у місті Житомирі).
Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here