Home Місто На Житомирщині відкрили оновлений рекреаційний майданчик «Джерело»

На Житомирщині відкрили оновлений рекреаційний майданчик «Джерело»

127

Заступник голови Державного агентства лісових ресурсів України Володимир Бондар в ході робочої поїздки на Житомирщину перерізав символічну стрічку, відкриваючи рекреаційний майданчик «Джерело» в Турчинецькому лісництві.

Донедавна цілюще джерельце поблизу автодороги Житомиир-Овруч, відоме на всю округу, вигляд мало не зовсім пристойний. Без перебільшення можна сказати, що напитися води та набрати в дорогу, тут зупиняється мало не кожен подорожній. Судячи із стану прилеглої території, залишити після себе пляшку чи інший одноразовий посуд теж бажаючих було немало.

Андрій Курінський, начальник Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства вирішив надати джерельцю пристойного вигляду, щоб кожен, хто захоче скуштувати з нього води, отримував насолоду. Ідею підтримали усі лісівники області , а працівники Коростенського лісгоспу взялися втілювати її в життя.

«В природі всюди має бути гармонія, – схвалив роботу лісівників Володимир Налькович. – Тож добре,що ця місцина на узліссі з цілющою водою тепер відповідним чином облаштована: скромно, просто, але зі смаком та на совість».

Лісівникам лишається сподіватися, що відвідувачі цінуватимуть їхню працю, а це затишне місце таким і залишиться.

Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here