Home Місто На Житомирщині виявили труп військового без ознак насильницької смерті з пораненням у...

На Житомирщині виявили труп військового без ознак насильницької смерті з пораненням у груди

167

 Військовою прокуратурою Житомирського гарнізону здійснюється процесуальне керівництво за фактом загибелі військовослужбовця.


31 січня 2018 року військова прокуратура Житомирського гарнізону отримала інформацію від командування військової частини щодо виявленого військовослужбовця, без ознак життя.


В подальшому скоординованими діями військової прокуратури, представників слідчого управління Національної поліції у Житомирській області, а також представників поліції Житомирського відділення поліції, залучивши експертів, було здійснено виїзд до цієї військової частини.


На місці було виявлено труп військовослужбовця, ознак насильницької смерті не встановлено. Крім того,поблизу військовослужбовця знаходилася його табельна зброя, пістолет. Також, в ході огляду, вилучено гільзу.


Військовослужбовець мав тілесне ушкодження грудної клітини. Призначені відповідні експертизи. Подія внесена до ЄРДР за ч.1 ст.115, однак слідством перевіряються версії щодо доведення його до самогубства, та необережне поводження зі зброєю. Записки поруч з військовим не було.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here