Home Місто На Житомирщині визначили кращого лісоруба

На Житомирщині визначили кращого лісоруба

248

Батько і син Юрій та Євген Брожки з Лугинського держлісгоспу представлятимуть Житомирщину на Всеукраїнському конкурсі вальників лісу. Саме вони вибороли перші місця серед професіоналів та юніорів в обласному конкурсі лісорубів, який відбувся наприкінці минулого тижня в Овруцькому спецлісгоспі.

Про це інформує прес-служба ЖОУЛМГ.

Загалом за звання «Лісоруб року» змагалися 18 професіоналів та 2 юніори із всіх лісогосподарських підприємств Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства. В лісовому масиві господарі підготували конкурсні майданчики, на яких вальники змогли продемонструвати свою професійну майстерність у звалюванні дерев, обрізуванні гілок, розпилюванні комбінованим різом, в пилянні на точність тощо.

Як завжди, найважче конкурсантам давалося звалювання дерева. Адже тут необхідно мати не лише знання, вміння та навички, а демонструвати ювелірну точність та віртуозну майстерність.

Друге та третє місця цьогоріч вибороло молоде покоління: Олександр Куцан з Баранівського  та Іван Скидан з Новоград-Волинського держлісгоспів відповідно. Багаторічний переможець цих змагань Валентин Хоменко зі Словечанського лісгоспу, який виходив призером 16(!) разів, цього разу показав четвертий результат. Серед юніорів знову кращим був Євген Брожко. Переможців нагороджено грошовими преміями та цінними подарунками.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here