Home Місто На Житомирщині власники авто вже сплатили 4,6 млн. грн. транспортного податку

На Житомирщині власники авто вже сплатили 4,6 млн. грн. транспортного податку

144

Головне управління ДФС у Житомирській області нагадує, що з 1 липня 2015 року власники авто розпочали сплачувати транспортний податок. До місцевих бюджетів Житомирщини вже надійшло 4,6 млн. грн. «автомобільного» податку.

Зокрема фізичні особи сплатили 3,9 млн. грн. транспортного податку, а юридичні особи – 655 тис. грн.

Нагадаємо, що платниками транспортного податку є фізичні та юридичні особи, в тому числі нерезиденти, які мають зареєстровані в Україні згідно з чинним законодавством власні легкові автомобілі, які використовувалися до 5 років і мають об’єм циліндрів двигуна понад 3000 куб. см.

Ставка податку встановлюється з розрахунку на календарний рік у розмірі 25 000 гривень за кожен легковий автомобіль, що є об’єктом оподаткування.

Щодо об’єктів оподаткування, придбаних протягом року, податок сплачується фізичною особою-платником починаючи з місяця, в якому виникло право власності на такий об’єкт. Контролюючий орган надсилає податкове повідомлення-рішення новому власнику після отримання інформації про перехід права власності.

Транспортний податок фізичними особами сплачується протягом 60 днів з дня вручення податкового повідомлення-рішення. Юридичними особами сплата здійснюється авансовими внесками щоквартально до 30 числа місяця, що наступає за звітним кварталом, які відображаються в річній податковій декларації. 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here