Home Місто На Житомирщині вночі згоріли два будинки

На Житомирщині вночі згоріли два будинки

156
Вчора у Новоград-Волинського району сталося загоряння житлового будинку. До місця пригоди негайно було направлено відділення пожежних на АЦ-40. Від райцентру до села відстань немаленька – 23 км. Труднощі рятувальників почалися ще на околиці міста – шлях їм перегородив шлагбаум на залізнодорожньому переїзді.  

 
Коли вогнеборці потрапили до місця призначення, старенький дерев’яний будиночок палав мов свічка – дах та перекриття провалилися в середину, вже горіла прибудована господарча будівля.  Але у старенькому пожежному автомобілі на базі ЗІЛ-130 (131) штатних 2,5 тон води вистачає на лічені хвилини «роботи».

 
Полум’я на будівлях тільки-тільки вдалося збити, як знадобилася нова «порція» води, з якою у селі були проблеми – висохли людські копанки, впав рівень води у криницях, а значної природної водойми в населеному пункті не було. Поки частина бойового розрахунку шукала воду, інші боролися з «червоним півнем» «на суху». Будинок і сарай згоріли, але вогнеборцям вдалося відстояти чималу будівлю літньої кухні, що була розташована впритул до осередку пожежі, повідомила прес-служба У МНС України в Житомирській області.. 
 
На три години пізніше ніж у с. Красилівському розпочалася пожежа-близнюк у с. Білий Берег Малинського району. Такі самі труднощі долали малинські рятувальники, як і їхні колеги з Новоград-Волинського. Але, дім та сарай пожежні врятувати не змогли – оселя згоріла вщент. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here