Home Місто На Житомирщині восьмикласники побили школяра до втрати свідомості. ВІДЕО

На Житомирщині восьмикласники побили школяра до втрати свідомості. ВІДЕО

138

У Житомирській області 7-класник дорогою зі школи додому перестрів трьох на рік старших хлопців, які почали закидувати його сніжками, задирати, а потім ударили ногою. У підсумку хлопець утратив свідомість, а його кривдники втекли, йдеться в сюжеті ТСН.

"Я сказав у відповідь, якщо вони такі сміливі – йдіть до мого батька, там покидайтеся", – розповів В’ячеслав Лобанчук про те, що передувало фізичній розправі. Хлопець твердить, що жоден із тих, хто кривдив його, не лишився допомогти. Додому школяр дістався з останніх сил. "Заходив у хату, впав і втратив свідомість. Коли почала тягнути його до ліжка, побачила, що все лице набрякле", – каже мама потерпілого Юлія Лобанчук.

Жінка викликала швидку, яка доправила хлопця до лікарні. "Стан середньої тяжкості. Турбують головні болі, запаморочення", – пояснив хірург Коростенської центральної районної лікарні Володимир Тертиченко. Сам постраждалий каже, що хлопці, які його побили, задираються до всіх учнів і ніколи їх не карають, адже в їхній компанії син учительки цієї школи. "Він по школі ходить, усіх штурхає. Неправильно подивишся на нього – отримаєш", – каже Славко.

Ситуацією в навчальному закладі вже зацікавилися правоохоронці. Самі ж 8-класники, які скривдили меншого учня, говорити з журналістами не хочуть. Поліцейським діти розповіли власну версію: мовляв, потерпілий сказав образливі слова, після чого один із хлопців його наздогнав і вдарив. Класний керівник цих дітей і мати одного з них переконує, що бійки не було взагалі, а те, що її учні наганяють жаху на школу, називає наклепом. "Це взагалі якась нісенітниця, я не знаю, хто таке міг придумати. За свідченням дітей, це був одиничний удар, який і поніс такі наслідки", – каже вчителька Поліської ЗОШ Алла Омельченко.

Директор школи також заступається за учнів і наголошує, що раніше в школі конфліктів ніхто не помічав. "Таких випадків у нас не було, це одиничний випадок", – переконує Богдан Годованець. Ця школа в селі одна, тож коли В’ячеслав вийде з лікарні, йому доведеться вчитися поруч зі своїми кривдниками. Хлопець з острахом чекає цього моменту, бо ж один із підлітків після побиття вже встиг прийти до нього з погрозами. "Приїхав до мене: скажеш батьку, в мене дядько робить ментом – і посадить мого батька в тюрму. Почав залякувати. Я навіть не знаю, чи мені у школу йти, вже після цього можуть мені і додати", – побоюється учень.

За завдання легких тілесних ушкоджень правоохоронці відкрили кримінальне провадження. Неповнолітніх можуть поставити на облік у поліції і змусити оплатити лікування. Якщо ж судмедекспертиза визнає травми Славка тяжкими, школярам загрожуватиме умовний строк.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here