Home Місто У Житомирі всього 22 проблемних місця, які можуть спричинити підтоплення, – Боровець

У Житомирі всього 22 проблемних місця, які можуть спричинити підтоплення, – Боровець

103

Заступник міського голови Микола Боровець повідомив, що вранці відбулась нарада, на якій розглянуто готовність профільних виконавчих органів та комунальних підприємств до весняної повені і уникнення можливого підтоплення об’єктів та територій міста.

«У зв’язку зі значними снігопадами на минулих вихідних та прогнозом погоди, що передбачає значне потепління, необхідно забезпечити проведення заходів, які б дозволили уникнути підтоплень», – зазначив заступник міського голови. Позитивний досвід напрацьовано під час останніх сильних снігопадів, коли вчасно було розпочато роботи і мобілізовано всю наявну техніку та людей.

На сьогодні вже виконано значний об’єм робіт з упередження виникнення надзвичайних ситуацій, пов’язаних з повінню, починаючи з 22 березня поточного року.

Однак, відомо про 22 проблемних місця, які можуть спричинити підтоплення. Враховуючи, що на вихідних передбачається значне потепління, ускладнення погодних умов і танення снігу, для проведення комплексу робіт необхідно виділити 576 тис. грн. з резервного фонду міського бюджету.

Рішення про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету з метою запобігання виникненню надзвичайної ситуації на території міста пов’язаної з пропуском весняної повені та підтоплень об’єктів і територій міста при таненні снігу підтримано одноголосно.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here