Home Місто На Житомирщині й досі найвищий 5 клас пожежної небезпеки

На Житомирщині й досі найвищий 5 клас пожежної небезпеки

134

Відсутність опадів та висока температура повітря є першопричиною загорянь. Часто пожежі виникають і від людського фактору. Однією з причин пожеж є необережне поводження з вогнем під час спалювання пожнивних решток, сухої рослинності та сміття, викидання недопалків водіями автотранспорту на узбіччя.

Зважаючи на спекотну погоду, рятувальники застерігають не кидати у траву, на узбіччя непогашені недопалки, а також розводити багаття, оскільки найчастіше це обертається займанням легкозаймистих дерев’яних господарських споруд, сухих кормів та нищівними пожежами в екосистемах.

Загалом упродовж доби в екосистемах області працівниками ДСНС ліквідовано ще 8 загорань в Попільнянському, Коростенському, Володарськ-Волинському, Овруцькому та Червоноармійському районах.

У зв’язку з виникненням на території області пожеж лісових масивів, торфовищ, сухої трав’яної рослинності тощо, фахівцями Держсанепідслужби області здійснюється моніторинг стану забруднення атмосферного повітря населених пунктів, що зазнали найбільшого впливу шкідливих речовин.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here