Home Місто На Житомирщині з початку року усиновили та влаштували у сімейні форми...

На Житомирщині з початку року усиновили та влаштували у сімейні форми виховання 21 дитину

218

 У 2018 році у дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї в області влаштували 15 дітей-сиріт, ще 6 дітей усиновили громадяни України.

 Про це повідомляє служба у справах дітей ОДА.

 

Усиновлення та розвиток прийомних сімей і дитячих будинків сімейного типу (ДБСТ) є пріоритетними формами влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

 

Лише за січень-лютий українські родини усиновили 6 дітей. Ще 15 дітей відтепер виховуються у 3 новостворених дитячих будинках сімейного типу та в 1 прийомній сім’ї.

 

Загалом в області вже функціонує 42 дитячих будинків сімейного типу та 196 прийомних сімей, в яких виховується 638 дітей.

 

Впродовж 2017 року в області усиновлено 77 дітей. Крім цього, служби мотивують сім’ї до усиновлення родинних груп, оскільки більша частина дітей, які перебувають на обліку з усиновлення, мають братів і сестер. Так, у минулому році 14 українських родин усиновили дітей родинними групами разом з братами чи сестрами. Ще дві родинні групи усиновили іноземні громадяни.

 

Родини, які мають високий виховний потенціал та бажають взяти дітей на виховання у свою родину, можуть звертатися до районних, міських служб у справах дітей, а також отримати інформацію на сайті служби у справах дітей ОДА або за тел.: (0412) 47-50-11.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині майже 91% дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виховуються у сім’ях.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here