Головна Місто На Житомирщині засудженим передають цукерки з наркотиками та спиртне

На Житомирщині засудженим передають цукерки з наркотиками та спиртне

108
0

 Минулого тижня до Бердичівської та Райківської виправних колоній надійшли посилки із цукерками, які замість горішків горе-кондитери начинили речовиною, дуже схожою на небезпечні наркотики.

Про це повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Житомирській області.

Так, 10 квітня у Райківській ВК-73 під час догляду посилки засудженому в середині шоколадних цукерок співробітниками колонії були виявлені поліетиленові згортки, в яких знаходився порошок білого кольору.

Вже наступного дня в Бердичівській ВК-70 під час видачі засудженому посилки, яка надійшла з Миколаївської області, молодшими інспекторами відділу нагляду та безпеки теж у цукерках були виявлені та вилучені кульки розміром 3-5 мм з речовиною зеленого кольору рослинного походження із специфічним запахом.

Спроби доставки заборонених речовин до зон, що охороняються, були зареєстровані у Книгах обліку інформації і пригод установ, цукерки ж разом з їх начинням працівники колоній передали на експертизу до Бердичівського МВ УМВС України в Житомирській області.

До Коростенської виправної колонії (№71) невідомі особи увечері 10 квітня перекинули через основну огорожу установи пластикову пляшку ємністю в 1 літр, у якій знаходилась спиртовмісна рідина., однак працівники колонії вчасної її виявили і на даний час триває службова перевірка з метою встановлення особи, для якої призначався міцний напій.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here