Головна Місто На Житомирщині жінки просять посадовців навести лад у військкоматах

На Житомирщині жінки просять посадовців навести лад у військкоматах

114
0

29 квітня, під час пленарного засідання 20 сесії Новоград-Волинської районної ради до керівництва району звернулися жінки району та міста, чоловіки та сини яких були призвані на військову службу у зв’язку з складною ситуацією, що склалася у нашій країні.

Про це повідомляють на сайті Новоград-Волинсько РДА.

Жінки аргументували своє звернення тим, що представники місцевого військового комісаріату не зовсім справедливо проводили відбір чоловіків – військовозобов’язаних.

Жінки звернулися з листом до керівництва районної ради та міськрайонного військового комісаріату провести ротацію призваних чоловіків та покращити медичне обслуговування та харчування військовозобов’язаних чоловіків, які знаходяться в польових умовах.

Щодо роз’яснення даної ситуації з жінками поспілкувався заступник військового комісара І.М. Васьковський, а депутатами було прийнято рішення створити депутатську комісію, в яку ввійшли депутати з фракцій та позафракційні, аби вирішити дане питання, звернувшись до керівництва країни.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here