Головна Місто На Житомирщині знімають комедію про бурштинову мафію

На Житомирщині знімають комедію про бурштинову мафію

839
0

Перестрілки та погоні, бійки та справжнє протистояння бурштиновій мафії. Усе це зможемо побачити у новій вітчизняній комедії про поліцейських.

Прем’єра  фільму «Бурштинові копи» від НЛО TV та студії «Мамахохотала» запланована на лютий 2021 року.

Над стрічкою «Бурштинові копи» працює Режисерка Аліна Бухтіярова.

В сюжет фільму лягла історія, як столичного поліцейського Максима переводять до селища на Житомирщині. Там із новим напарником йому доводиться боротися з бурштиновою мафією.

До роботи над стрічкою долучилися працівники Нацполіції, вони консультували знімальну групу, а також навчали акторів, як це бути правоохоронцями. Одну з ролей у фільмі виконала співачка Аліна Паш.

Поліцейська комедія “Бурштинові копи” про патрульного Максима (Євгена Яновича), який із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим.

Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею в нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах.

Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) “переходять дорогу” бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here