Home Місто На Житомирщину продовжують їхати переселенці із гарячих точок Сходу

На Житомирщину продовжують їхати переселенці із гарячих точок Сходу

304

 Лише за 11 днів лютого в Житомирську область приїхало понад 370 осіб – тимчасових переселенців із окупованих територій сходу України. Таку інформацію озвучили під час наради в облдержадміністрації. Люди їдуть із так званих гарячих точок Луганської й Донецької області, де наразі проходять активні бойові дії. Більшість з них – жінки та діти.  Проживають переселенці у друзів,  а також необхідну допомогу із поселенням їм надають рятувальники та органи соцзахисту.

Наразі офіційно на обліку стоїть 6759 переселенців, які приїхали в Житомирську область з початку конфлікту на Донбасі й з окупованого Криму. Дехто встиг влаштуватися на роботу і забезпечує свою родину самостійно, орендуючи житло. Частина переселенців згодилися на проживання у сільській місцевості області. Діти шкільного та дошкільного віку влаштовані у навчальні заклади.

Протягом січня із держбюджету переселенцям на території Житомирщини надійшли виплати в загальному розмірі 4, 2 млн. З моменту постанови Кабміну на це вже пішло більше 12 млн.

Область може прийняти  ще 888 переселців. Вже визначено 97 об’єктів в селах і районних центрах, де їх можна буде розмістити. Найбільше переселенців вже проживає у Житомирі та на околицях міста, Коростенському, Коростишівському, Бердичівському, Овруцькому  районах.

Найменше людей приняли Народицький, Лугинський, Черняхівський та Малинський райони. Їх керівників, а також голів сільських і селищних рад просять ще раз перевірити наявність приміщень, придатних для життя з дітьми, де були б меблі. постіль, речі першої необхідності, комунікації.

Юлія ДЕМУСЬ

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here