Home Місто На Житомирському «Мясокомбінаті» вчилися евакуйовуватись у разі пожежі

На Житомирському «Мясокомбінаті» вчилися евакуйовуватись у разі пожежі

90

Рятувальники провели комплексне тактико-спеціальне навчання на ВАТ «М’ясокомбінат”.

4 липня о 11:00 в обласному центрі особовим складом оперативно-рятувальних підрозділів Житомирського гарнізону проведено комплексне тактико-спеціальне навчання на території ВАТ «М’ясокомбінат» по відпрацюванню та вдосконаленню дій пожежно-рятувальних підрозділів щодо гасіння пожеж на об’єктах промисловості.

За легендою навчань, у холодильному приміщенні об’єкту виникла пожежа, про яку працівник комбінату повідомив охорону, а та в свою чергу оперативно-рятувальну службу.

По прибуттю перших пожежних підрозділів проведеною розвідкою ланки газодимозахисної служби встановлено, що пожежа виникла в приміщенні холодильної камери № 47, внаслідок чого зайнявся утеплювач окремими осередками на площі 65 кв.м.

Приймається рішення про залучення додаткових сил. На пожежу прибуває чергова зміна оперативно-координаційного центру та підрозділи по виклику №2. Керівником гасіння пожежі №2, з’ясувавши обстановку, вживаються заходи щодо ліквідації надзвичайної події.

Інша оперативна група рятувальників пройшла на дах будинку, де був розташований вихід вентиляції та за допомогою спеціального обладнання зробила отвір, в який можна було направити пожежний рукав для заповнення вентиляції водою та запобігання розповсюдження вогню.

Враховуючи складність пожежі, працівникам ДСНС знадобилось близько 40 хвилин, аби повністю ліквідувати пожежу. Усього в навчаннях взяли участь близько 40 рятувальників та 10 одиниць пожежно-рятувальної та спеціальної техніки.

Коментуючи необхідність проведення таких навчань, заступник начальника Управління ДСНС області полковник служби цивільного захисту Олег Держанівський зазначив, що такі навчання потрібні як для рятувальників, так і для самого підприємства. Під час їх проведення відпрацьовуються питання співпраці всіх сил і служб, які будуть задіяні під час ліквідації реальних надзвичайних ситуацій.

Необхідно постійно вдосконалювати практику і навички керівного складу, щодо організації проведення рятувальних та інших невідкладних робіт. Всі питання відпрацьовані в повному обсязі, загальна оцінка навчання задовільна, йдеться у повідомленні.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here