Головна Місто На Житомирщині з початку нового навчального року ще 20 освітніх закладів зможуть...

На Житомирщині з початку нового навчального року ще 20 освітніх закладів зможуть навчатися онлайн

187
0

З 1 вересня 20 навчальних закладів будуть відкриті для школярів. У школах також перевірили укриття та запевнили, що діти навчатимуться у безпечних умовах.

Про це інформує ОДА:

Заступник начальника Житомирської обласної військової адміністрації Юрій Денисовець провів чергове 17-е засідання комісії з погодження формату навчання закладів освіти області. Про це повідомляє пресслужба житомирської ОВА.

На засіданні розглянули документи 6 територіальних громад області. Відтепер ще 20 закладів освіти та майже 1 тис. дітей зможуть 01 вересня сісти за парти та розпочати новий навчальний рік у колі своїх однолітків та друзів.

«Захоплююся цілеспрямованістю та наполегливістю громад на шляху створення безпечних умов для дітей. Впевнений, що саме спільна робота органів місцевого самоврядування, освітян, батьків та меценатів дозволяє повертати школярів та дошкільнят до звичного навчання», — зазначив Юрій Денисовець

Зауважимо, що упродовж серпня 2022 року – травня 2023 року комісією було проведено 17 засідань, переглянуто 1 693 пакетів документів та понад 18 тис.фото укриттів.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here