Home Місто Надія Магнушевська виграла конкурс «СтудМіс Житомир». ФОТОРЕПОРТАЖ

Надія Магнушевська виграла конкурс «СтудМіс Житомир». ФОТОРЕПОРТАЖ

207

У 2012 році студентка технологічного університету Світлана Невмержицька завоювала титул і корону «СтудМіс Житомир», а також представляла регіон на всеукраїнському етапі конкурсу.

Вже кілька років поспіль вона разом зі своєю командою – керівником модельного агенства «Нонік» Олександрою Нонік та керівником танцювальної майстерні «Тур де форс» Ольгою Тихончук спільно організовують цей регіональний конкурс краси, талантів та грації серед студенток різних навчальних закладів Житомира.

Цьогоріч конкурс провели 22 травня у драмтеатрі. Попередньо учасниці пройшли кастинг і мали два місяці підготовки та репетицій. Також для них провели передпоказ у нічному клубі, інтелектуальний конкурс та конкурс талантів, дівчата спільно прибирали територію Замкової гори та відвідували з подарунками вихованців дитбудинку.

На конкурсі  глядачі і журі знайомилися із 21 конкурсанткою під час кількох виходів. Зокрема, представляли дівчат після дефіле «Чотири стихії: вода, вогонь, земля, повітря», для якого підготували відповідне вбрання.

Також студентки дефілювали у чорних та вечірніх сукнях, а Ольга Тихончук допомогла їм поставити танцювальний номер.

Переможницею конкурсу стала Надія Магнушевська. Саме вона поїде на «СтудМіс Україна», а якщо і там здобуде перемогу, то на неї чекає «СтудМіс світу». Відзначимо, що Надія має модельний досвід та  працювала за кордоном. Зараз дівчина вивчає "Театральне мистецтво" на 2 курсі Житомирського інституту культури і мистецтв.

Звання І Віце-Міс має першокурсниця факультету економіки та менеджменту Житомирського державного технологічного університету Марина Ярош.

У рамках проведення конкурсу агенство «Нонік» влаштувало патріотичне дефіле у вишиванках, а також глядачів своїми талантами дивували Анастасія Войтко, Ліза Щукіна, співав Давид Коган, розважав гурт «Ретро 21», танцювали дівчата з «Тур де форс» та інші.

Юлія ДЕМУСЬ

Більше фото в альбомі Першого житомирського у соцмережі

 

 


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here