Home Місто ”Нафтогаз” прикрутив газовий кран для Житомирської області

\”Нафтогаз\” прикрутив газовий кран для Житомирської області

107

Постачання газу у Вінницьку, Житомирську, Запорізьку, Львівську, Чернігівську, Черкаську, Херсонську, Сумську, Одеську, Волинську та Кіровоградську області обмежено до технологічного мінімуму

Про це йдеться у повідомленні НАК "Нафтогаз України".

На сьогоднішній день заборгованість підприємств комунальної теплоенергетики за спожитий природний газ перед Національною акціонерною компанією «Нафтогаз України» становить близько 25,5 млрд. грн., зазначається у повідомленні.

НАК надіслала телеграми керівникам 11 областей, що мають найбільшу заборгованість за споживання природного газу, і "превентивно обмежила" їм постачання природного газу до технологічного мінімуму.

Офіційне формулювання – "у зв’язку з порушенням умов договорів та накопиченням значної заборгованості за спожитий природний газ". 

У "Нафтогазі" також нагадують, що відповідно до вимог Закону України від 08.07.2010 №2467-VI «Про засади функціонування ринку природного газу» і Постанови Кабінету Міністрів України від 27.12.2001 №1729 природний газ в Україні реалізується лише за умови стовідсоткової оплати споживачами природного газу.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here