Home Місто Наслідки пожежі на сміттєзвалищі у Житомирі повністю ліквідували

Наслідки пожежі на сміттєзвалищі у Житомирі повністю ліквідували

145

Для ліквідації наслідків підпалу були задіяні 2 пожежні автомобілі та близько 10 пожежників, а також 10 працівників та 2 мотопомпи комунального підприємства «КАТП 0628». Працівники полігону чергували на місці події всю ніч, та періодично поливали тліючі відходи за допомогою мотопомп.

«Згасити полум’я нам вдалось ще вночі, а вдень, 4 квітня, ми забезпечили повне гасіння всіх тліючих шарів захороненого сміття, для цього використали спецтехніку», – розповів головний інженер КП «КАТП 0628» Андрій Кудак.

Зранку 4 квітня до ліквідації наслідків підпалу було залучено 1 екскаватор на гусеничному ходу та бульдозер, що належить підприємству.

За допомогою спецтехніки, працівниками розкопували та розплановували тліючі шари побутових відходів, які за допомогою мотопомп додатково зволожували.

Станом на 16 годину 4 квітня наслідки пожежі були ліквідовані повністю. Контроль за територією міського полігону здійснюється в посиленому режимі.

Нагадаємо, що 3 квітня близько 19:30 на полігоні стався підпал одного із схилів. Керівник підприємства «КАТП 0628» Сергій Колесник, на сесії розповів, як ліквідовували пожежу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пожежі на сміттєзвалищі в Житомирі передувало кілька невдалих підпалів.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here