Home Місто Нацгвардійці влаштували день відкритих дверей для житомирян. ВІДЕО

Нацгвардійці влаштували день відкритих дверей для житомирян. ВІДЕО

131

17 березня, напередодні 3-ї річниці з дня створення Національної гвардії України, житомирська військова частина 3047 відчинила свої двері для всіх бажаючих ознайомитися з особливостями служби. Гості оглянули казарми, зброю, бронетехніку та інший спецтранспорт. Незабутні враження на присутніх справили показові виступи військових кінологів та спецпризначенців.

– Вважаємо, що такі заходи корисні для патріотичного виховання молоді, вони допомагають нашим громадянам зрозуміти, хто такі нацгвардійці, у чому полягають їх функції, – розповідає заступник командира військової частини Нацгвардії Микола Павлюк. – Дехто з житомирян навіть не знає, що в їх місті є така військова частина. Спочатку дивуються, а потім  кажуть, що пишаються цим.

У гості до нацгвардійців завітали учні кількох житомирських шкіл, студенти Житомирського державного університету та просто житомиряни, які забажали заглянути за лаштунки військової служби. За словами господарів свята, цьогоріч до них уперше завітали учні молодших класів, які загорілися бажанням побувати у частині після зустрічей на «Уроках мужності» у загальноосвітніх школах.

Гостям показали умови, в яких проживають нацгвардійці. Вони оглянули спецтранспорт та озброєння. Старшокласники також отримали буклети із запрошеннями на навчання до вишу Нацгвардії та з інформацією про умови служби за контрактом.

Хоча зараз навчаюсь, проте замислювався про військову службу в майбутньому, – розповідає студент Ігор. – Вважаю, що це обов’язок кожного чоловіка. Це почесно і надзвичайно важливо, адже в нашій країні зараз війна.Особливою частиною гостин стала демонстрація дресури службового собаки та затримання ним умовного зловмисника. А показовий виступ військовослужбовців взводу спецпризначення із демонструванням прийомів рукопашного бою та володіння зброєю викликав захопливі вигуки та заслужені

– Найбільше зацікавила зброя, давно хотів потримати снайперську гвинтівку в руках, – ділиться враженнями майбутній історик Дмитро. – Загалом такий захід потрібний, є багато цікавого та пізнавального. Вважаю, що недаремно витратив час і прийшов сюди. Буде про що розповісти друзям.

Після екскурсії військовою частиною дорослих та юних гостей почастували справжньою солдатською кашею, приготованою на польовій кухні.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here