Home Місто Навколо житомирських ялинок водитимуть хороводи діти в Криму

Навколо житомирських ялинок водитимуть хороводи діти в Криму

188

Майже 52 тисячі новорічних ялин уже реалізували лісівники області. Це дещо  більше минулорічного показника за цей же період. Отже, українці  віддають перевагу живій ялинці, а не штучній, бо саме вона здатна створити справжній святковий настрій.

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

– Тим більше, що це не завдає ніякої шкоди лісу, – запевняє перший заступник начальника Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства Василь Зарічний. –  Адже на продаж виставляються дерева, вирощені на спеціальних плантаціях, а також заготовлені в процесі планових рубок в рамках догляду за лісонасадженнями.

Середня ціна ялинки, яку пропонують лісівники,  – 54 гривні.

 Як минулого року,  лісівники реалізовують деревця в горщиках та спеціальних упаковках. З такою ялинкою можна буде відсвяткувати не один Новий рік. Крім того, таку новорічну красуню можна взяти і напрокат. Повернувши після свят деревце в лісгосп – покупець отримає назад  половину вартості товару.

На території області діє 170 торговельних пунктів з продажу ялинок. Лісівники пропонують мешканцям області відвідати ялинкові ярмарки та придбати зелені деревця саме там.

Аби уберегти лісові насадження від незаконних рубок напередодні новорічних свят в області  посилено нагляд за лісовими масивами та їх охорону.

У разі виявлення порушень норм природоохоронного та лісового законодавства винних осіб буде притягнуто до відповідальності.

Відтак, за одну самовільно вирубану ялинку сума штрафу становить від 85 до 170 гривень. Окрім цього, порушник повинен буде сплатити завдані лісовому господарству збитки, які залежать від розміру дерева — від 197 до 1 834 гривень. Якщо ж громадянин зважиться придбати новорічну красуню без бирки, вищезазначені штрафи доведеться платити саме йому.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here