Home Місто Найбільший у світі банк сперми відмовився від рудих донорів

Найбільший у світі банк сперми відмовився від рудих донорів

313

Найбільший у світі банк сперми почав відмовлятися від послуг рудоволосих донорів, оскільки потреба в їхньому генетичному матеріалі виявилася вкрай низькою, пише The Daily Telegraph.

За словами директора міжнародної мережі банків сперми Cryos Оле Шоу, в останні роки кількість охочих стати донорами сперми значно збільшилась, а це дозволяє банкам бути більш перебірливими при їхньому відборі.

Шоу зазначає, що сховища банку загальним обсягом 70 літрів заповнені вщерть. При цьому в листі очікування вже знаходяться 600 чергових донорів. "Занадто багато рудих хочуть стати донорами порівняно з потребою в них. Не думаю, що ви виберете рудого донора, якщо тільки партнер – наприклад, стерильний чоловік – не рудоволосий, або якщо самотня жінка не відчуває особливої прихильності до рудих", пояснив Шоу.

Він так само зазначив, що єдиною країною зі стабільним попитом на сперму рудоволосих є Ірландія, де подібний біоматеріал чудово розходиться.

За словами Шоу, найбільш затребувана зараз сперма чорноволосих і карооких донорів, оскільки багато клієнтів Cryos проживають в Іспанії, Італії та Греції. Крім того, спостерігається дефіцит сперми індійців, оскільки закони цієї країни забороняють експорт сімені та яйцеклітин.

Нагадаємо, в червні минулого року американський сайт знайомств BeautifulPeople.com, що позиціонує себе як найсексуальніший у світі, презентував для своїх відвідувачів новий сервіс. Адміністрація сайту відкрила віртуальний банк сперми і яйцеклітин для батьків охочих народити й виростити привабливих дітлахів.


LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here