Home Місто Найкращі розвідники змагаються між собою неподалік Новограда-Волинського

Найкращі розвідники змагаються між собою неподалік Новограда-Волинського

147

На Житомирщині тривають змагання на кращу розвідувальну групу.

Змагання на кращу розвідувальну групу серед частин та підрозділів розвідки Сухопутних військ тривають на полігоні неподалік Новограда-Волинського.

Про це повідомляє офіційний сайт міста.

Титул кращих розвідників виборюють 14 груп, які представляють армійські корпуси, високомобільні десантні війська та Військову академію.

Впродовж 5 днів вояки пройдуть 14 етапів різноманітних випробувань. Серед них –перевірка знання теоретичних положень з предметів бойової підготовки, практичне виконання нормативів з тактичної, тактико-спеціальної підготовки, захисту від зброї масового ураження, військово-медичної підготовки. Також учасники змагань подолають тактичну смугу перешкод, заміновану ділянку місцевості, здійснять переправу через водну перешкоду.

Розвідникам доведеться виконати 30-кілометровий марш, здійснити засідку і провести пошук та розвідку об’єкта. Заключним етапом змагання буде бойова стрільба зі стрілецької зброї та гранатомета у складі групи, а також марш-кидок на 10 кілометрів. Судді оцінюватимуть як індивідуальні знання, так і виконання нормативів у складі групи.

Зауважимо, що на домашньому Чемпіонаті підрозділів розвідки 8 армійських корпус представляють розвідники трьох військових частин.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here