Home Місто Найкращим роботодавцем у світі визнали Microsoft

Найкращим роботодавцем у світі визнали Microsoft

166
0

Microsoft зайняла перший рядок у списку 25 кращих глобальних компаній-роботодавців, який склав інститут Great Place to Work. Рейтинг опубліковано в журналі Fortune.

Укладачі зазначили, що Microsoft надає істотну підтримку своїм працівникам, які нещодавно стали батьками. Також виробник ПО надає працівникам 40 оплачених годин на рік, які вони можуть витратити на волонтерство – наприклад, на будівництво притулку для сиріт.

Друге місце – у розробника ІТ-рішень і послуг для бізнес-аналітики SAS, яка поширює безкоштовно освітню програму Curriculum Pathways. Замикає трійку лідерів виробник ПО NetApp, керівник якого Том Мендоза намагається особисто дякувати співробітників за роботу на користь компанії.

Четверте місце – у пошуковика Google, інженери якого можуть п’яту частину робочого часу проводити, розмірковуючи над новими рішеннями, і при цьому не звітувати про результати. На п’ятій сходинці – логістична компанія FedEx, яка нагороджує кур’єрів за ввічливість і усмішки (визначається за допомогою онлайн-опитувань клієнтів).

У десятці, куди увійшли тільки американські компанії, виявилися також розробник мережевого устаткування Cisco, мережа готелів Marriott, McDonald’s, виробник товарів для особистої гігієни Kimberly-Clark і виробник побутової хімії SC Johnson.

З неамериканських компаній в рейтинг потрапили тільки британський виробник алкоголю Diageo (11-е місце), іспанські телекомунікаційні Telefonica (17-е місце) і Atento (24-е місце) і датський виробник ліків Novo Nordisk (22-е місце).

Great Place to Work відбирав для рейтингу компанії, які як мінімум п’ять разів вже потрапляли в списки кращих роботодавців, складені цим інститутом. Крім цього, організації повинні мати штат співробітників не менше п’яти тисяч осыб. Причому 40 відсотків робітників повинні трудитися за межами тієї країни, де зареєстрована фірма. При складанні рейтингу враховувалися такі критерії, як розмір заробітної плати, надбавки, різні соціальні вигоди, умови праці. Також чималу роль зіграли опитування співробітників компаній.

Great Place to Work спільно з журналом Fortune щороку публікують також рейтинг ста кращих роботодавців, в який включаються тільки американські корпорації. У 2011 році перше місце в цьому списку посіла SAS, Microsoft дісталася тільки 72-й рядок.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here