Головна Місто Не пройшло і місяця: найбільший прапор у Житомирі почав рватися. ВІДЕО

Не пройшло і місяця: найбільший прапор у Житомирі почав рватися. ВІДЕО

982
0

Прапор на майдані Соборному в Житомирі провисів у гарному стані лише майже місяць. Його офіційно підняли в центрі міста 23 серпня, а вже 22 вересня видно, що він почав рватися.

Влада зазначає, що прапор не коштував 2,6 млн грн, а лише 30 тис. грн, тому його змінюватимуть, за потреби, кожних два місяці.

Начальник управління капітального будівництва Житомирської міської ради В’ячеслав Глазунов каже, бачив, що прапор почав сотатися:

«Ми вже передали прапор на обслуговування КП Зеленбуд. Директор цього підприємства знає про те, що прапор почав сотатися, він повинен його закупити. Його вартість приблизно 30 тисяч гривень. У нас є ще один зимовий прапор в запасі, зараз піднятий прапор з літньої тканини. Вони зроблені з різних матеріалів, з яких саме – точно не скажу».

У той час в КП «Зеленбуд» зазначають, що прапор буде на балансі підприємства лише через тиждень, і тільки тоді будуть вирішувати, замінювати його, чи ні.

«Поки що сказати нічого не можу. Взагалі передбачена заміна прапора кожні 2 місяці, але якщо прапор буде  гарному стані через два місяці, тоді не буде сенсу заміняти його на новий. Передача прапору на баланс Зеленбуду відбудеться орієнтовно через тиждень. Коли передадуть нам прапор на обслуговування, ми вивчимо питання про те, де цей прапор замовляли, яка його вартість, промоніторимо ринок, і тоді будемо піднімати питання його заміни. Закупати прапори буде балансоутримувач, тобто, наше підприємство», – коментує директор КП «Зеленбуд» Олександр Волокіта.

Прапор шили на замовлення у Вінниці. Його ширина – 14 метрів, висота – 8 метрів, вага – 11 кілограмів. 

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here