Home Місто Неплатникам аліментів можуть заборонити брати кредити

Неплатникам аліментів можуть заборонити брати кредити

126

За відмову та уникання від сплати аліментів необхідно значно посилити санкції щодо таких батьків, переконаний уповноважений президента з прав дитини Юрій Павленко.

За його словами, наразі вивчається досвіду країн світу з боротьби з невиплатою аліментів. Зокрема заборона на банківські кредити, а також інші фінансові обмеження, повідомляє ТСН.

Ще однією санкцією може стати внесення до списку злісних неплатників аліментів та оприлюднення даного реєстру.

"Ми розглядаємо можливість введення відповідного чорного списку з обмеженням цілого ряду прав тих батьків, які не платять аліментів до повної виплати", – сказав він.

Павленко зазначив, що на даний момент в законодавстві міститься норма, яка передбачає заборону неплатникам на виїзд за кордон. При цьому уповноважений зазначив, що зараз має місце дискусія про те, чи не порушує така норма конституційних прав батьків.

Варто зазначити, що, за словами держслужбовця, на сьогодні в Україні налічується близько 16 000 злісних неплатників аліментів, за якими є рішення судів.

Нагадаємо, у грудні поточного року прем’єр Микола Азаров заявив, що система нарахування аліментів на дітей повинна бути змінена. 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here