Головна Місто Неподалік Житомира з’явилася алея пам’яті «Небесної Сотні»

Неподалік Житомира з\’явилася алея пам\’яті «Небесної Сотні»

114
0

В пам’ять про героїв «Небесної Сотні» працівники Житомирської обласної телерадіокомпанії та лісівники Житомирського лісгоспу заклали алею.

Про це повідомляє прес-служба ЖОУЛМГ.

На околиці Житомира вони висадили липу, горобину та калину. «Як всі ці дерева є символами нашої держави, – розмірковує Ніна Собкович, директор творчо-виробничого обєднання телерадіокомпанії, – так і алея ця стане символом пам’яті про тих героїв, які віддали своє життя за наше майбутнє.»

А журналістка Вікторія Лук’яненко каже, що обов’язково приводитиме сюди сина, щоб він знав про трагічні сторінки нашої історії.

 «У мене сьогодні відчуття змішалися: з одного боку – радість від спілкування з природою, від того, що садиш в землю дерево, яке ростиме десятки, а може, й сотні років і радуватиме тих, хто прийде сюди, а з іншого боку – гіркий  біль і туга за загиблими,» – зауважує журналістка обласного радіо Олена Корж.

Директор Житомирського лісгоспу Руслан Карчевський певен, що сьогодні високі  слова мають відійти на другий план, на першому ж –  наші справи. Бо мусимо збудувати таку країну, за яку не буде соромно нашим дітям та внукам, в якій не проливатиметься кров.


 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here