Home Місто Незабаром у Житомирській області запрацює 146 пунктів продажу ялинок

Незабаром у Житомирській області запрацює 146 пунктів продажу ялинок

137

35 тисяч новорічних ялин планують реалізувати держлісгоспи Житомирщини в ході цьогорічної ялинкової кампанії. Найбільше новорічних деревець готові запропонувати покупцям в Білокоровицькому та Радомишльському лісгоспах, найдешевшими вони будуть в тому ж таки Білокоровицькому, в Народицькому та в Словечанському лісових господарствах.

Ціни на зелені красуні не «кусатимуться» та будуть не набагато вищими від минулорічних: в середньому 40 гривень за деревце проти 35 грн. в минулому році.

На продаж виставлятимуться дерева, вирощені на спеціальних плантаціях, а також заготовлені в процесі планових рубок в ході догляду за насадженнями.

Найближчим часом на території області запрацюють торговельні пункти з продажу ялинок. Лісівники пропонують мешканцям області відвідати їх та придбати зелені деревця саме там.

Враховуючи, що сума штрафу, яку доведеться сплатити за самовільно зрубану ялинку значно перевищуватиме її вартість, лісівники сподіваються, що бажаючих іти на лісопорушення не буде.

Нагадаємо, що в минулому році підприємства Житомирського обласного управління лісового та мисливського господарства в передноворічний період реалізували майже 43 тисячі зелених красунь.


Прес-служба Житомирського ОУЛМГ

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here