Головна Місто Незабаром визначать подальшу долю кожного ”беркутівця” з Житомирщини

Незабаром визначать подальшу долю кожного \”беркутівця\” з Житомирщини

105
0

В УМВС України в Житомирській області пройшла перша прес-конференція новопризначеного начальника обласного Управління Юрія Демяненка. Керівник міліції Житомирщини відверто відповів на всі запитання журналістів та громадських активістів.

Зустріч тривала близько години й зібрала представників більшості провідних засобів масової інформації Житомирщини. Серед питань, про які говорив начальник УМВС Юрій Демяненко, оцінка загальної ситуації в області та першочергові завдання міліції щодо протидії злочинності й забезпечення охорони громадського порядку на території області.

Окремим блоком звучало питання кадрової політики та конкретних змін в обласному Управлінні, зокрема Юрій Демяненко сказав:

–  Нині активно обговорюється необхідність проведення люстрації органів державної влади, якою є і міліція. Абсолютно погоджуюсь, однак маю сказати, що відповідний законопроект, а він, на скільки мені відомо, не один, розглядається Верховною Радою. Відтак усі закладені у законодавчому акті засади проведення люстрації будуть нами відповідно реалізовані. На часі прийняття цього документу, саме він визначить і повноваження, і механізми, і прогнозований результат.

Про це повідомляє СЗГ УМВС України в Житомирській області.

Водночас очільник обласної міліції закликав журналістів та громадських активістів повідомляти про усі відомі факти протиправних дій працівників міліції і запевнив, що жодне із звернень чи повідомлень не залишиться поза увагою.

В обласному Управлінні діє телефон довіри (0421) 407-588, другу та четверту середу місяця  начальник УМВС проводить особисті прийоми громадян з 15 до 17 години, також заплановані виїзні прийоми людей у районах області.

Попереджуючи питання, розповів керівник УМВС і про завдання та використання житомирського спецпідрозділу «Беркут» в м. Києві під час нещодавніх сумнозвісних подій. Зокрема, Юрій Демяненко наголосив, що працівники несли службу по охороні громадського порядку без зброї і використовувались у зв’язку з малочисельністю, переважно, для охорони адмінбудівель.

На даний час спецпідрозділ міліції громадської безпеки «Беркут» ліквідований. Весь особовий склад у найкоротші терміни пройде атестацію, за її результатами й визначатиметься подальша доля кожного з працівників.

Серед конкретних пропозицій, озвучених керівником УМВС, перегляд складу Громадської ради при обласному Управлінні з метою залучення більш активних членів для спільного вирішення питань покращання діяльності міліції Житомирщини.

На прес-конференції розглядалися й інші питання, зокрема й щодо організації роботи спільних патрулів міліції та громадських активістів в обласному та районних центрах області.

 


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here