Головна Місто Ноу-хау по-житомирськи: комунальники фарбують граніт

Ноу-хау по-житомирськи: комунальники фарбують граніт

99
0

Житомирянин Andrey Paschenko в соцмережі написав, як в місті триває прибирання.

"Не так давно на Житомирщині проводились, вже традиційні, весняні суботники. Прибирали усі, від чиновників до журналістів. Хтось постарався на благо міста, а хтось обмежився власним ганком. Та найбільше вразила робота житомирських комунальників. Здавалося б багато бачив у своєму житті і майже нічому не дивуюсь, але не зміг залишитися осторонь сучасних технологій благоустрою у Житомирі.

Виявляється для реконструкції гранітних поверхонь фонтанів міста достатньо лише фарби, яка б по кольору підходила. Мабуть лише в «суворому Житомирі» можна побачити, як відомий у всьому світі червоний граніт комунальники замальовують бордовою фарбою. Нажаль не довелося зустрітися з новатором і автором цієї диво технології реконструкції фонтанів в нашому місті, проте приклади його творчості можна спостерігати у самісінькому центрі біля обласної бібліотеки",- йдеться у повідомленні житомирянина.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here