Home Місто Новорічну ялинку можна купити у Житомирі за 50 гривень

Новорічну ялинку можна купити у Житомирі за 50 гривень

110

Як і минулоріч ялинки можна придбати на спеціально облаштованих ділянках вздовж трас, на рекреаційнихмайданчиках.

Пізніше будуть відкриті точки продажу і в містах, зокрема, в обласному центрі.

В цьому році середня вартість новорічної красуні складає 45-50 гривень в залежності від розміру.

Всього в держлісгоспах області плантації новорічних ялинок наразі займають площу у 125 гектарів, де вирощується понад 600 тисяч ялинок і сосен.

Як розповів начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Ткачук, це повністю задовольняє попит мешканців нашої області та ще й створює резерв для продажу у східні та південні регіони нашої держави.

Ще в листопаді лісівники області  почали отримувати замовлення на святкові деревця з інших областей.

Як і в минулому році, ялинка, що продається, повинна мати пластикову бирку зі штрих-кодом та спеціальним засобом кріплення бирки до стовбура. Саме це є свідченням того, що вона зрубана без порушення природоохоронного законодавства.

Аби уберегти лісові насадження від незаконних рубок напередодні новорічних свят в області буде посилено нагляд за лісовими масивами та їх охорону. Для виявлення фактів незаконного вирубування хвойних дерев у лісових масивах області проводитимуться спеціальні рейди.

У разі виявлення порушень норм природоохоронного та лісового законодавства винних осіб буде притягнуто до відповідальності.

Отож за одну самовільно вирубану ялинку сума штрафу становить від 85 до 170 гривень. Окрім цього, порушник повинен буде сплатити завдані лісовому господарству збитки, які залежать від розміру дерева — від 197 до 1 833 гривень.

Якщо ж громадянин зважиться придбати новорічну красуню без бирки, вищезазначені штрафи доведеться платити саме йому.

В минулому році лісова охорона виявила 80 випадків незаконних рубок ялинок. До відповідальності притягнено 73 особи на загальну суму понад 6 тисяч гривень.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here