Облаштування укриттів: Ігор Гундич з «Українською командою» передали меблі для ДНЗ

635
0

Шафи, стільці та парти зроблять більш комфортним укриття в житомирському садочку №39.

Меблі до облаштування укриття передали закладу Ігор Гундич та волонтерський штаб «Українська команда» у співпраці з голландськими партнерами.

«Враховуючи ситуацію, що склалася в країні, зрозуміло, що є потреба у додатковому обладнанні бомбосховищ. Це передбачає не лише проведення ремонту, а й облаштування простору шкільними меблями. До нас надійшло понад 300 комплектів таких меблів. Тому відповідно, всі садочки, які будуть мати потребу та будуть звертатися, якщо буде можливість, ми будемо задовольняти цю потребу», – сказав Ігор Гундич.

Завідувачка закладу Надія Яценко розповіла, що адміністрація та вихователі вкладають чимало зусиль, щоб забезпечити оптимальні умови для виховання дітей, навіть у випадку повітряних тривог. 

Для зменшення напруги та стресу у дітей необхідно мати належні укриття та матеріали, щоб забезпечити їх безпеку. Ця допомога підтримує роботу садочку та допомагає персоналу зосередитися на комфортному перебуванні дітей під час можливих небезпек в укритті.

«Дуже важливо, щоб наші діти зростали у комфортному та безпечному середовищі, тому ця допомога є дуже актуальною та своєчасною. Я щиро дякую волонтерському штабу “Українська команда” Житомирщина, на чолі з паном Ігорем, та нідерландським партнерам, а насамперед школі міста Генемойден, за надану гуманітарну допомогу у вигляді дитячих меблів, яку ми використаємо для облаштування тимчасового укриття», – розповіла Надія Яценко.

Наші партнери є невід’ємною частиною нашої спільної місії, – каже Ігор Гундич голова волонтерського штабу «Українська команда» Житомирщина та додає що робота з європейскими партнерами дуже важлива так як допомагає вирішувати та закривати багато питань.Така підтримка дозволяє просуватися вперед і забезпечує успіх нашої спільної роботи.

«Ми щиро дякуємо нашим партнерам Кор Плугу та його команді з Нідерландів, тому що фактично протягом 2022-2023 років ми йдемо поряд з ними, пліч-о-пліч, і вони постійно допомагають нам у багатьох справах, які ми не могли б вирішити без наших партнерів», – підкреслив керівник волонтерського штабу «Українська команда» Житомирщина.


Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here