Home Місто Обласна влада вирішувала долю Житомирського аеропорту

Обласна влада вирішувала долю Житомирського аеропорту

299
20 грудня відбулася чергова нарада про стан справ і прийняття рішення стосовно подальшої діяльності колишнього підприємства „Аеропорт „Житомир”, яку провів заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олександр Никитюк. 
 
Складність вирішення питання полягає, зокрема, в тому, що на території колишнього підприємства розташовані будівлі і споруди, які належать сімом власникам, отже, можуть виникати взаємні претензії щодо використання земель, повідомляє управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю облдержадміністрації. 
 
Учасники наради дійшли згоди про використання Житомирського аеропорту із залученням співвласників будівель та створення спільного підприємства. Це питання має бути вивчено у комісіях обласної ради і рекомендовано для винесення на сесію обласної ради для вирішення фінансового питання.
 
Прийнято рішення доручити проектній установі виготовити проектно-кошторисну документацію на відновлювальні роботи. Решту питань, зокрема щодо законності використання земель, мають розглядати правоохоронні органи.
 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here