Головна Люди Окупант в капцях “руських” та заплакана мати: житомирська художниця намалювала пів сотні...

Окупант в капцях “руських” та заплакана мати: житомирська художниця намалювала пів сотні незвичних картин

398
0

 Житомирянка намалювала 500 картин на різну тематику. Серед них: гарні природні пейзажі міста та незвичне відображення війни в сірих тонах. У творчій скарбниці художниці є креативні картини написанні в  3D-форматі.

 Художниця Вероніка Савченко розповіла, що малювати почала ще з самого дитинства. 

 “Любов до малювання в мені живе ще з самого дитинства. Коли виповнилося десять то вступила до Житомирської художньої школи. Далі почала малювати все більше та більше картин”, – згадує художниця. 

Незвичні картини художниці є і в 3D. Така ідея до жінки прийшла у період жорсткого карантину на коронавірус. 

Минулого року, під час пандемії, коронавірусу до мене прийшла одна цікава ідея. Якось вдома переглядала картини закордонних художників. Мене вразила техніка написання однієї з картин, адже вони були написані на нотному папері. Тоді вирішила відтворити подібний малюнок тільки додати в неї трішки смаженого(ред.сміється)”, – ділиться Вероніка.

Були у творчому житті жінки й містичні випадки. Художниця вирішила написати картину містичного птаха та після закінчення малюнку в житті жінки почалися сумні події.

 “В мене є одна картина вона називається “Птаха Провидиця”. Мені мій вчитель з художньої школи розповідав, що ці тварини містичні. Коли закінчила писати цю містичну картину, то в мене трапилася сумна подія. Одного дня цю роботу з містичним птахом повісила на стіну, то вона сама по собі падала.  На малювання однієї картини аквареллю в середньо може піти день або два” – додає Вероніка Савченко.

 Після повномасштабного вторгнення жінка змінила тему картин. Вона більше почала писати про горе, яке приносять росіяни. 

 “До 24-лютого малювали  ліричні малюнки, а після війни  про розпач та горе людей. Картину, яка переповідає суть війни намалювала в сірих тонах: мати плаче, а зверху солдат молодий, поруч  маленька дівчинка у квітах, яка все це бачить. Це мої відображення стану моєї душі.  Також є картина, де  чоловіча нога в капцях “руських” нищить український дім”, – із сумом говорить художниця. 

Художниця приймала учать у благодійному аукціоні.  Надалі, жінка планує писати картини, які відображатимуть нинішні переживання людської душі.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here