Home Місто Олександр Шевченко з дитинства мріяв про гідну справжнього чоловіка роботу

Олександр Шевченко з дитинства мріяв про гідну справжнього чоловіка роботу

125

Олександр Шевченко – професійний військовий, майор Збройних Сил України, начальник розвідки 26-ої Бердичівської артилерійської бригади.  Він готовий до останнього захищати Україну від ворога. У 2007 році  успішно закінчив Сумський військовий інститут ракетної і військової артилерії. Вже від початку війни активно боронив мир та спокій українців.

Перша поїздка в АТО закінчилась для нього успішно, однак під час другої  автомобіль Олександра потрапив у засідку. Про це інформує "Ера медіа". 

Лікарі говорили – травми не сумісні із життям. 10 днів Олександр провів у комі, однак, організм  виявився міцним і чоловік повернувся до тями. Внаслідок аварії наш герой отримав відкритий перелом ноги, перелом тазу, забиття серця та голови, розрив легенів.
Сьогодні Олександр Шевченко перебуває у відділі травматології Київського військового клінічного госпіталю. Поруч із ним цілодобово – батьки та дружина. А вдома на тата чекає 5–річний син Максим. Попереду у нашого героя тривалий період реабілітації, тому йому потрібна наша допомога.

Рахунок у ПриватБанку:

5168 7572 0047 8792 отримувач – Шевченко Алла Володимирівна (дружина Олександра)

Інформацію про поранених військових, яким потрібна термінова допомога шукайте на сайті «Герої АТО».


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here