Home Місто Олександр Солонтай відкрив новий сезон у «Вільному університеті» Житомира. ФОТО

Олександр Солонтай відкрив новий сезон у «Вільному університеті» Житомира. ФОТО

115

 

В Житомирі стартував другий сезон «Вільного університету», лекції якого  є безкоштовними. Однак  у цьому році організатори проекту ввели нову практику – збирати кошти на організацію приїзду гостей, оскільки є дуже багато цікавих особистостей, які з радістю погоджуються відвідати Житомир та поспілкуватися з житомирянами, але просять аби їм компенсували витрати. Відтак, у цьому сезоні на лекціях кожен може пожертвувати певну суму коштів на розвиток проекту. За результатами першої лекції бюджет проекту збільшився на 30 грн.

Першу лекцію в новому сезоні для житомирян провів експерт Інституту політичної освіти Олександр Солонтай.  Він розповів, чому громадянам потрібно контролювати владу і як це робити.

Солонтай порівняв  офіційні сайти органів влади різних міст України щодо оприлюднення рішень та розпоряджень . Він окремо проаналізував сайти Житомирської міської ради, обласної ради та районної ради,  зробивши висновок, що ситуація в нашій області не найгірша. Особливо варто відзначити сайт Житомирської районної ради, який  є найбільш прозорим та відкритим у порівнянні із сайтами міської та обласної  рад. 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here