Home Місто ООН опублікувала рейтинг найщасливіших країн світу

ООН опублікувала рейтинг найщасливіших країн світу

148
Експерти Інституту Землі склали рейтинг найщасливіших країн. Звіт був оприлюднений на конференції Організації Об’єднаних Націй, присвяченій щастю. Авторами рейтингу стали відомі економісти з Колумбійського університету, пише Gazeta.ua.
 
Укладачі рейтингу оцінили політичні свободи, соціальні гарантії, відсутність корупції – фактори, на думку вчених, набагато важливіші, ніж дохід населення, а також здоров’я громадян та гарантії стабільних і щасливих шлюбів.
 
Виявилося, найщасливіші країни знаходяться в Північній Європі: перше місце посіла Данія. За нею йдуть Норвегія, Фінляндія, Нідерланди та Швейцарія. Їх "коефіцієнт щастя" складає 7,6 з 10 балів.
 
США розташувалися на 11-му місці, Великобританія – на 18-му.
 
Україна, розташувавшись на 91 місці, пропустивши вперед Росію, яка посіла 76-е і Білорусь – 62-е місце, яка стала "третьою за щастям" серед колишніх країн СРСР, перше місце віддавши Казахстану – 59, і Литві – 60 місце в загальному рейтингу. У свою чергу, Естонія зайняла 72 місце, а Латвія виявилася найнещаснішою – 116 місце.
 
Найбільш нещасливими країнами американські експерти визнали країни Субсахарської регіону – Того, Бенін, Центрально-Африканську Республіку, Сьєрра-Леоне. Їх середня оцінка життя склала 3,4 бали.
 
Крім того, вчені стверджують, що за останні 30 років світ став щасливішим: у середньому рівень щастя підвищився на 0,14 пункту. 
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here