Home Місто Ополіскувачі для рота можуть знизити ризик передачі коронавірусу – вчені

Ополіскувачі для рота можуть знизити ризик передачі коронавірусу – вчені

228
0

Полоскання роту та горла ополіскувачами для ротової порожнини може зменшити ризик передачі коронавірусу.

Результати дослідження представили німецькі вчені Рурського університету. Вчені зазначають, що рідини для полоскання рота не підходять для лікування інфекції Covid-19 або для захисту від зараження вірусом. Про це повідомляє Українська правда.

Дослідники протестували вісім засобів для полоскання роту з різними інгредієнтами. Препарати знижували початковий титр вірусу. Три полоскання рота та горла на стільки зменшили кількість вірусу, що його не можна було виявити.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Понад тисяча хворих та 3 десятки смертей: нові дані по коронавірусу в Україні

Рідину для полоскання рота змішували з вірусними частками в лабораторії, а також з додаванням речовини, яка замінює слину. Потім цю суміш струшували протягом 30 с для моделювання ефекту полоскання.

На думку дослідників, використання ополіскувачів може допомогти ненадовго знизити високе вірусне навантаження в порожнині.

Це трохи знизить ризик поширення вірусу. Полоскання горла ополіскувачем не може зупинити вироблення вірусів в клітинах. Але може знизити концентрацію вірусу в короткостроковій перспективі там, звідки виходить найбільший ризик зараження – в ротовій порожнині і горлі.

 

Previous articleПротоколи для безпечного навчання у школах Людмила Зубко оприлюднила і передала МОЗ
Next articleВ Україні за добу знову майже 1,5 тис хворих на коронавірус

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here