Home Місто Останні солдати-строковики 8-го армійського корпусу дали урочисту клятву на вірність українському народу

Останні солдати-строковики 8-го армійського корпусу дали урочисту клятву на вірність українському народу

139

У військових частинах 8-го армійського корпусу відбулись заходи прийняття військової присяги особовим складом призову «Осінь 2013».

Про це повідомляю "Восьмий корпус".

Цього разу дану подію, без перебільшення, можна назвати історичною – військовослужбовці строкової служби давали урочисту клятву на вірність українському народу востаннє, адже більше до українського війська строковики призиватись не будуть.

Загалом кількість військовослужбовців, які цього разу прийняли присягу, досить незначна – близько 250 осіб. Така невелика кількість призовників зумовлена переходом військових частин на комплектування виключно військовослужбовцями за контрактом.

Прийняттю присяги передував курс первинної підготовки, у ході якої майбутні солдати встигли ознайомитись із основними зразками озброєння та техніки, здійснити свої перші постріли, навчитися виконувати стройові прийоми.

Участь в урочистостях, що відбулись у військових частинах, взяли посадові особи управління армійського корпусу, представники місцевих органів влади та духовенства, рідні та близькі військовослужбовців.

У 12-му інженерному полку, що у м. Новоград-Волинський Житомирської області, разом із солдатами строкової служби присягу на вірність українському народові склали 13 військовослужбовців військової служби за контрактом, які щойно підписали контракт та пройшли первинні збори.

65 молодих солдатів також поклялися вірно служити Вітчизні у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді. Воїнів благословив священнослужитель Свято-Михайлівського Собору отець Роман, а гостям було продемонстровано виступ-дефіле військового оркестру та показова демонстрація стройових прийомів у виконанні військовослужбовців, які щойно склали військову присягу.


 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here