Головна Місто Паломники заполонять Бердичів наступними вихідними

Паломники заполонять Бердичів наступними вихідними

132
0

 19-20 липня, у Бердичеві відбудеться свято Ікони Матері Божої Бердичівської. Місто зустрічатиме паломників з усієї України і не тільки. Це одне із наймасштабніших дійств, котрі відбуваються у Бердичеві. Відповідно, і підготовка до нього ведеться ретельно та заздалегідь.

Про це повідомяє "РІО Бердичів".

У вівторок, 8 липня, аби обговорити усі робочі моменти, у міськвиконкомі відбулася нарада з цього приводу. Провів її перший заступник міського голови Іван Демусь. При обговоренні були присутні священик Кляштору Босих Кармелітів отець Рафаїл, керівники управлінь, установ, організацій міста та інші.

Іван Демусь повідомив, що підготовка до святкування проводиться як звичайно. Роботи передбачено багато, тож наразі необхідно узгодити план подальших дій і призначити відповідальних за виконання тих чи інших робіт. 

Отець Рафаїл розповів, що він вперше займається організацією та проведенням свята. Зі свого боку він пообіцяв докласти максимум зусиль, аби все пройшло вдало. Священик наголосив, що цьогоріч паломництво особливе, адже люди йтимуть до Бердичева не тільки поклонитися Іконі Матері Божої Бердичівської і попросити у неї заступництва, а й подякувати за канонізацію Папи Іоанна Павла ІІ, яка відбулася 27 квітня 2014 року у Ватикані. Отець Рафаїл розповів, що на свято очікується приїзд поважних гостей, таких як свідок життя і святості Іоанна Павла ІІ архієпископ П’єро Маріні з Ватикану, представник Ордену Босих Кармелітів у Римі отець Альберт ВахOCD, представники влади, дипломати та багато інших. Священик запросив усіх бажаючих долучитися до святкування і разом помолитися.

Іван Омелянович, разом із присутніми, розглянули усі організаційні питання. Одне із них було спрямоване на впорядкування та облаштування території навколо храму, місць богослужіння і проживання вірян. Перший заступник міського голови звернувся до комунальних служб міста з проханням слідкувати за чистотою території, своєчасним вивезенням сміття, забезпеченням урнами та мішками для відходів тощо.

Поговорили і про приведення до порядку стаціонарних вбиралень, шо на Соборній та Молодогвардійській, встановлення біотуалетів, рукомийників, пунктів роздачі води, відповідних вказівників та бігбордів в районі Кляштору. Останні, обов’язково, мають відповідати заходу, аби розміщена на них реклама не була неприйнятною.

Також, Іван Демусь звернув увагу на необхідність безперебійного освітлення вулиць в період на 19-20 липня, зокрема району Кляштору та місць, де проживатимуть паломники. Щодо останнього, то тут також усе без змін: деякі прочани зупиняться у бердичівлян, котрі, із року в рік, радо приймають їх у себе вдома. Решта буде поселено у приміщенні ЗОШ №8, ЗОШ №11, дошкільних навчальних закладах №17 і №7. На цей час там буде завершено (або ж призупинено) усі ремонтні роботи, у тому числі і фарбування, та належним чином створено усі умови для проживання людей. У резерві залишатиметься міський Палац культури ім. О. Шабельника.Warning: Undefined array key "sort" in /var/www/rbkudzhj/1.zt.ua/wp-content/plugins/td-composer/legacy/common/wp_booster/td_data_source.php on line 602

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here