Головна Місто Пам’ятник Героям Небесної Сотні невдовзі відремонтують – вандал оплатить збитки

Пам’ятник Героям Небесної Сотні невдовзі відремонтують – вандал оплатить збитки

412
0

Через півроку після пошкодження пам’ятника Героям Небесної Сотні чоловіка-вандала визнали винним, засудили до трьох років обмеження волі та зобов’язали виплатити компенсацію в розмірі 20,4 тис. грн.

Тепер пам’ятник мають відремонтувати, адже влада області раніше пояснила, що чекає компенсацію збитків – 20 тис. грн, за які і відновлять знак.

У вироку Корольовського районного суду м. Житомира від 17 вересня зазначається:

“Визнати ОСОБА_1 винуватим у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.297 КК України, та призначити покарання у виді 3 (трьох) років обмеження волі.

На підставі ст.ст.75, 76 КК України звільнити ОСОБА_1 від відбування призначеного покарання, якщо він протягом двох років іспитового строку не вчинить нового кримінального правопорушення і виконає покладені обов’язки: періодично з’являтись для реєстрації до уповноваженого органу з питань пробації, повідомляти уповноважений орган з питань пробації про зміну місця проживання, роботи.

Зарахувати ОСОБА_1 в строк відбуття покарання час перебування під вартою з дня затримання, тобто з 15.03.2021р. до 09.04.2021р. відповідно до вимог ст.72 КК України.

Цивільний позов Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації про відшкодування матеріальної шкоди задовольнити. Стягнути з ОСОБА_1 на користь Департаменту регіонального розвитку Житомирської обласної державної адміністрації 20 400 (двадцять тисяч чотириста) гривень матеріальної шкоди”.

У документі йдеться, що чоловік пройшов судово-медичну експертизу, згідно якої розумів свої дії та не був під впливом наркотичних речовин.

Обвинувачений свою провину визнав.

Нагадаємо, представники влади з березня покладали квіти до пошкодженого пам’ятника, його не ремонтували, бо чекали 20 тис. грн компенсації збитків.

ЛИШИТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here