Home Місто Пасажири Житомирщини їздять на небезпечних маршрутках

Пасажири Житомирщини їздять на небезпечних маршрутках

122
На Житомирщині маршрутки перевозять пасажирів з порушеннями, а водії не дотримуються вимог чинного законодавства. Численні порушення були виявлені працівниками органів прокуратури під час проведених перевірок.
 
Наглядачі за законністю встановили факти, коли перевізники працювали нелегально, а саме без  дозвільних документів та без відповідного контролю, що створює загрозу життю та пасажирським перевезенням, безпеці руху, повідомляє прес-служба прокуратури області. 
 
Хоча ті перевізники, які мають ліцензії, теж не завжди дотримуються відповідних вимог. У таких перевізників виявили транспортні засоби, які не відповідають вимогам протипожежної та санітарної безпеки, нормам щодо пасажиромісткості та комфортності, не пройшли передрейсових технічних оглядів, або, навіть, несправні.
 
Нерідко газові установки на автобусах використовуються із порушенням правил експлуатації або переобладнані без відповідного погодження з органами ДАІ. 
 
Установлені факти, коли водії працювали без оформлення трудових угод, не проходили медичні огляди та працювали на маршруті понаднормово – по 12-15 годин. Поширені випадки порушення перевізниками розкладу, графіків та маршруту руху автотранспортних засобів, прав пасажирів-пільговиків. 
 
Крім того, прокурори встановили, що органами виконавчої влади та місцевого самоврядування, контролюючими та правоохоронними органами також не виконуються належним чином вимоги законодавства про автомобільний транспорт та безпеку пасажирських перевезень. 
 
У прокуратурі наголошують на необхідності застосувати усі необхідні методи впливу на порушників законодавства.  
 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here